Startujemy z projektem ParaSportowi Pro Team

06 kwietnia, 2021

ParaSportowi powstało w celu stworzenia możliwości regularnych treningów dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Zależało nam na profesjonalizacji sportu wśród tej grupy niepełnosprawnych.

Przez dwa lata istnienia wszyscy zawodnicy zrobili ogromne postępy. Udało się nam wyszkolić zawodników, którzy są w stanie realnie rywalizować o najwyższe lokaty zarówno w kraju jak i na zawodach międzynarodowych. Właśnie spełnia się jedno z naszych marzeń. Tworzymy grupę sportowców, którą śmiało możemy nazwać ParaSportowi ProTeam. Ich życie jest podporządkowane treningom i realizacji założonych celów. Ich rodzice nam zaufali i przekonali się, że jest to realne i chcą takiej przyszłości dla swoich niepełnosprawnych dzieci. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia sponsorów, partnerów, przyjaciół oraz kibiców.

Od września do naszych partnerów dołączyła sieć klubów fitness i siłowni ZDRFIT. Dzięki współpracy mamy zapewniony wstęp do wszystkich obiektów tej marki. Nasi najlepsi zawodnicy mogą realizować swoje plany treningowe nawet w trakcie wyjazdów.

Dziękujemy, że nam zaufaliście i wspieracie nas w drodze do mistrzostwa!

Fot. Jarek Jaworski

slajd